Reference

Dobrý den, ještě jednou chci poděkovat, za dnešní konzultaci. Byla pro mne opravdu přínosem. Velmi oceňuji vaši profesionalitu i váš lidský osobní přístup. Cítím se mnohem lépe, když jsem mohla mluvit s někým, kdo je naladěn na podobnou notu, což se mi běžně nestává. Ještě jednou díky.

Alice B.

Jsem moc ráda, že jsem paní Zuzku poznala. Konzultace byl pro mě úžasný, oči otevírající zážitek, a jsem si jistá, že teď už se mi bude lépe chápat, kam mě moje životní cesta vlastně vede. Nebo spíš navádí, protože jestli po ní půjdu, to záleží jestli ty ukazatele pochopím a rozhodnu se podle nich jít. :)) Každopádně věřím, že teď už se konečně pohnu z místa. Dokonce už si všímám prvních pozitivních věcí, které bych jinak přehlédla ^_^ . Kdo třeba nad konzultací přemýšlíte, tak určitě neváhejte. Za sebe můžu jen a jen doporučit! :-).

Tereza V.

Paní Zuzanu jsem potkala ve Schrotových lázních v létě 2021. Při její přednášce mne zaujalo její nadšení a zápal pro věc. To byl i důvod ji po čase oslovit a požádat o radu, jakým směrem se dál vydat. Výklad mého horoskopu a nastínění dalších možných cest bylo velmi srozumitelné. Teď už bude záležet jen na mně.

Ilona Hřebíčková

Dobrý den,
ještě jednou vám musím poděkovat za ten nedělní výklad. Jsem až fascinovaný, jak přesně to vše sedělo, pořád to ve mně doznívá a ještě zřejmě dlouho bude. Určitě si už žádný další horoskop dělat nebudu, tenhle mi odpověděl na vše :). I ty horoskopy holek a partnerský horoskop, vše sedělo neskutečně. A díky odpovědím, které jsem hledal nebo které jsem potřeboval, abych si potvrdil co cítím a vím, jsem se zase pohnul o velký skok dál. Moc děkuji ještě jednou.

Jirka T.

Děkuji Zuzaně Šmídové za velmi podnětné, inspirativní a zajímavé přednášky, kde propojuje astrologii s mnoha jinými oblastmi života. Na základě jejího pragmatického vysvětlení jsem pochopila význam astrologie jako popisné metody využívající symbolicky jazyk nebeských těles pro pochopení sebe sama i všeho, co se nám v životě děje. Těším se na viděnou.

Vlaďka O.

Dobrý večer, paní Zuzano, děkuji Vám za dnešní krásné setkání. Energie, kterou jsem tam cítila, byla příjemná, nestává se mi tak často, abych byla v klidu s „cizím“ člověkem. Ale to už vše pracovalo od našeho prvního setkání v Jeseníku. Napojení… krásné napojení. Vše, co jste mi řekla je pravda, teď to jen ještě více přijmout a nechat život plynout. Jste krásný člověk, milá žena a já jsem s Vámi byla ráda. Věřím, že někdy naviděnou.“

Petra H.

Dobrý večer paní inženýrko, dnes jsem se zúčastnila Vaší přednášky Cykly planet a životní cesta. Velmi se mi líbil Váš přednes a rozsah a hloubka Vašich znalostí. Nejvíce ve mně zarezonovalo přechodové období ve 42. roce života, což je právě moje realita a je to někdy opravdu síla. Dostala jsem od Vás další podnět k přemýšlení a chuť se na věc podívat i z jiné stránky, za což velmi děkuji :).

Klára K.

Děkuji paní Zuzaně za sestavení mého horoskopu a za příjemné chvíle strávené s ní, přestala jsem se bát budoucnosti, paní Zuzana vyzdvihla mé dary, které jsem dostala do vínku a kvality, které jsem získala za svůj dosavadní život. Ukázala mi možnou cestu a teď je na mně, jak vše využiji. Těším se, že se zase potkáme, v den mých narozenin nad horoskopem, a nebo v Jeseníku na přednášce. Děkuji za vše.

Hana B.

Paní Šmídová je odborník který rozumí tomu co dělá, je velmi intuitivní a lidská, její přednášky jsou jedinečné a astrologický rozbor vašeho života přesný a pomůže vám na vaší životní cestě.

Ilona M.

Děkuji za velmi zajímavou a přínosnou přednášku (ASTROLOGIE – CYKLY PLANET A ŽIVOTNÍ CESTA), kterou jsem měla možnost vyslechnout během svého pobytu v lázních v Jeseníku.

Také díky tomuto večeru jsem v lázních zregenerovala nejen své tělo, ale i mysl. Pro laika velmi srozumitelně, poutavě a věcně podané informace ve mně vzbudily zájem o hlubší poznání vlastního horoskopu a doplnění dalšího pomyslného dílku puzzle do mé životní skládačky.

Proto jsem se rozhodla Zuzku oslovit a požádat ji o individuální konzultaci. Díky IT pokroku dnešní doby jsme strávily velmi příjemné a na informace bohaté dvě a půl hodiny online rozhovoru, aniž bych musela cestovat z Prahy na Moravu. Dozvěděla jsem se a několikrát si i potvrdila různé pravdy ze svého dosavadního života a nahlédla pod pokličku vesmírných konstelací pro dny budoucí.

Utvrdila jsem se v tom, že bez vlastního přičinění člověk jiný životní směr nezíská, ale může si tu cestičku dopředu trochu zamést a uklidit si tak před svým prahem.

Těším se, co mi život nového přinese a Zuzce přeji vše dobré v její další činnosti a tvorbě.

Chcete-li se dozvědět zajímavé a poutavé informace ze světa astrologie, navštivte přednášku Zuzky Šmídové nebo se inspirujte na jejích webových stránkách www.astroinspiro.cz

Lucie K

Poprvé jsem se setkala s astrologií v létě 2021, a to právě na přednášce Zuzany Šmídové v Jeseníku. Šla jsem na ni s představou, že to bude něco jako horoskopy v časopisech, které si někdo u stolu v redakci vymyslí. Z přednášky jsem odešla v pozitivním šoku, že to všechno sedí a že nechápu, proč tohle nás neučili ve školách, že žijeme v cyklech, planety obíhají v cyklech a všechno se prolíná a ovlivňuje nás. Jak se pohyb planet promítal v událostech v historii a jak se promítá do událostí dnes. Ještě ten večer jsem si vše z přednášky přepsala na počítači a další týden si četla o planetách Saturn, Jupiter, Pluto a slíbila si, že někdy zajdu na základy astrologie. Paní Zuzana přednáší velmi srozumitelně a tak, že to i laika nadchne. Od té doby také poslouchám dva moudré astrology, kteří mají svá videa, a s paní Zuzanou jsem je konzultovala. Nakonec jsem se rozhodla, že si nechám udělat od paní Šmídové osobní horoskop. Stalo se tak v říjnu 2021. Při dvouhodinovém povídaní nad mým horoskopem a dary i nezdary, které mi planety nadělily, jsem se dozvídala mnoho o sobě, co mi jde, v čem mám silné stránky a na co si mohu dát pozor. Nevím, jak se to stalo, ale od té doby se cítím svobodnější a tak nějak i láskyplnější. Často se mi něco z povídání nad mým horoskopem vybaví a musím se smát, jak to sedí. Při povídání s paní Zuzanou jsem se cítila, jako bych ji znala hodně dlouho. Vřele a ze srdce Zuzanu doporučuju.

Dagmar E. H.

Paní Šmídová na mne vřele a erudovaně zapůsobila. Je vidět, že se astrologii věnuje srdcem a nikoliv vůbec povrchně.

Paní Šmídová zodpovědně přistupovala ke všem mým otázkám laika, s trpělivostí a po uvážlivém zapřemýšlení na ně odpovídala tak, že odpovědím jsem porozumněla.

Individuální konzultace spojená se sestavením mého nativního horoskopu i jeho transitními aspekty byla pro mne velikým přínosem.

Mám určitě o čem přemýšlet. Tedy tak, že jsem zase o něco lépe rozkryla své kvality, ale i své slabé a stinné stránky, ale také možnosti uplatnění v životě.

Vidím naději v tom,  že se díky astrologické konzultaci na budoucnost mohu lépe připravit.

Zora M.

Jmenuji se Markéta a právě se nacházím v srdci Priessnitzových lázní, kde kromě příjemných procedur chodím i na přednášky v rámci hlavní budovy Priessnitze do Zrcadlového sálu.
Jednou z prvních přednášek byla přednáška o astrologii vedená Ing. Zuzanou Šmídovou. Už během osobitého výkladu jsem si poměrně rychle uvědomila, jak velký vliv mají nejen planety, ale i jiné objekty ve vesmíru na naše osobní životy. Způsob, jakým autorka dokázala své posluchače oslovit byl naprosto autentický a důvěryhodný. Vše do sebe postupně zapadalo a otázky, na které bych se zřejmě bývala zeptala na konci přednášky, byly zodpovězeny během výkladu. Co mě však nejvíce zasáhlo, byla právě logika a propojenost mezi jednotlivými paralelami, modely a rovinami. Hluboké znalosti, které z mého pohledu autorka má, jsou navíc podloženy vlastní zkušeností, silnou intuicí a lidskostí. To vše vytváří dokonalý obraz toho, co se nachází jak ve vesmíru, tak i na Zemi. Přeji všem příjemný prožitek. Markéta z Plzně.

Markéta F.

Zuzanu Šmídovou jsem poznala v Priessnitzových lázních, kde jsem byla na 3 týdenním pobytu v rámci komplexní péče. Zaujala mě nabídka přednášky o astrologii, kterou pořádala. Velmi brzy po prvních větách jsem z ní nespustila oči, jak mě její projev oslovil… erudovaný výklad s duchovním přesahem, přesně to, s čím souzním. Po nějakém čase jsem se rozhodla, že si nechám sestavit horoskop. Čas s ní strávený byl velmi příjemný a otevřel mi cesty, kterými bych se měla vydat, kde na sobě ještě „pracovat“, osvětlila mi moje postoje, z čeho pramení, co mám léčit. Byla mi velmi laskavým a podporujícím průvodcem do mého nitra. Její empatie je pro mě léčivá a její cenné rady jsem si uložila a vracím se k nim, když si je potřebuji osvěžit. Zároveň pociťuji velkou vděčnost za čas, který mi věnovala i nad rámec našeho setkání u horoskopu. Zuzanko, děkuji.

Zdena K.

Přeji krásné dny všem, kteří se ptají „proč?“. Konzultace s paní Zuzankou uplynula povídáním si o prožitém životě jako voda. Pootevřela se vrátka poznání, kdo jsem a kam kráčím. Ještě po čase mi dotéká, jak všechno dobré i zlé v mém životě mělo hluboký význam a smysl. Jakoby posbírané střípky poznání náhle zapadly do velkého rozbitého zrcadla. Těším se, jaká překvapení mi přinesou dny, měsíce, roky příští. 

Všem hledajícím, pátrajícím, toužícím duším vřele doporučuji osobní setkání se Zuzankou. Vám, Zuzanko, moc děkuji. Přeji Vám, aby Váš zájem o astrologii neutuchal a dále Vás posouval vpřed za poznáním nepoznaného. Věřím, že jsme se neviděly naposledy. S úctou Pavla.“

Pavla W.