KONTAKT:

Těším se na zprávu od vás!

Ing. Zuzana Šmídová

E-mail: zuzana.smidova@gmail.com

SMS: +420 721 657 576

web: www.astroinspiro.cz

Číslo účtu ČSOB: 249561292/0300

Osobní setkání je možné v Jeseníku, on -line se můžeme spojit odkudkoliv.

Prosím o objednávání e-mailem či prostřednictvím formuláře zde na stránce.

Zavolat můžete ve všední dny mezi 9. - 17. hodinou. Pokud telefon nezvedám, zkuste prosím zavolat v jiný čas, případně mi napište email nebo použijte objednávkový formulář.

Děkuji za pochopení.PROSÍM O HODNOCENÍ MÝCH SLUŽEB: ASTROINSPIRO Ing. Zuzana Šmídová na Firmy.cz

Sídlo podnikání:
Pod Kavalírkou 244/20, 150 00, Praha 5 Košíře

IČ: 87019621

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku u Úřadu městské části, Městská část Praha 5 od 18.2.2020 pod č.j. ZIV/U2457/2020/Zak.

datum vzniku živnostenského oprávnění: 01. 09. 2008

Ochrana osobních údajů

Při objednávce služeb na tomto webu udělujete současně souhlas se zpracováním osobních údajů podle nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji (GDPR), které jsou platné od 25. 5. 2018.

Tento souhlas je platný pro provozovatele webu:
Ing. Zuzana Šmídová, Pod Kavalírkou 244/20, Praha 5 Košíře, IČO: 87019621

Osobní údaje jsou poskytovány v následujícím rozsahu a pouze pro uvedené účely:

1. Jméno, příjmení, datum, místo a čas narození, místo bydliště - vaše, případně i dalších osob, kterých se bude požadovaná služba týkat.
Tyto údaje jsou nezbytně nutné pro vypracování horoskopu. Bez těchto údajů není možné si službu objednat.
Současně s poskytnutím těchto údajů souhlasíte s jejich archivací. Uchování vašich údajů mi slouží k tomu, abych se v budoucnu mohla k vašemu horoskopu vrátit, službu kdykoliv rozšířit nebo doplnit, případně s vámi konzultovat vaše záležitosti telefonicky či on-line.

2. Kontaktní telefon, emailová, případně i fyzická adresa bydliště či místo trvalého pobytu, pokud jsou nutné pro vzájemnou komunikaci. Emailová adresa může být využita i pro sdělení novinek ohledně nabízených služeb.

Svůj souhlas s archivací výše specifikovaných údajů můžete kdykoliv odvolat a vaše data budou nenávratně smazána. Pokud si přejete, abych vaše data trvale vymazala ze své databáze, prosím obraťte se na mne e-mailem na zuzana.smidova@gmail.com. Stejně tak se na mne můžete obrátit v i případě, kdy budete chtít vědět, jaké osobní údaje mám o vás zaznamenané, případně budete-li chtít provést úpravu či změnu vašich osobních údajů.

Způsob zabezpečení:

Zcela respektuji důvěrný charakter vašich dat i vaše právo na ochranu osobních údajů. Vaše data jsou zabezpečena proti zneužití a nejsou poskytována nikomu dalšímu.