PŘEDNÁŠKY

Od roku 2019 pořádám přednášky, které propojuje téma astrologie.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY PŘEDNÁŠEK:

Út 28. 11. 2023 od 19 h - LÁSKA A PARTNERSTVÍ V HOROSKOPU

Místo konání: Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník - Zrcadlový sál

Pá 29. 12. 2023 od 19 h - ASTROLOGICKÉ KONSTELACE ROKU 2024

Místo konání: Schrothovy léčebné lázně Dolní Lipová


CYKLY PLANET A ŽIVOTNÍ CESTA + BESEDA NEJEN NA TÉMA "ASTROLOGICKÉ KONSTELACE NAŠÍ DOBY"

Místo konání: Svět Komenského Fulnek  PŘELOŽENO ZE 17. 10. 2023 NA LEDEN 2024, TERMÍN V ŘEŠENÍ.

ASTROLOGIE ROSTLIN

SOUVISLOSTI MEZI ROSTLINAMI, PLANETAMI A ZNAMENÍMI ZVĚROKRUHU

Pojďte spolu se mnou nahlédnout na fascinující souvislosti mezi děním na nebi a děním na Zemi. Tentokrát se podíváme na vztah mezi rostlinami a nebeskými tělesy.

Vysvětlíme si, proč jsou události na nebi a na Zemi vzájemně propojené a popíšeme si na příkladech, jak to funguje. Řekneme si, co je astrologie a proč je dobré znát svůj horoskop narození, neboli nativ.

Nahlédneme na rostliny jako na inteligentní živé organismy a ukážeme si, jak reagují na pohyb nebeských těles. Zazní jména jako Paracelsus, Samuel Hahnemann, Edward Bach. Ukáži vám, že existuje úzká souvislost mezi astrologií a aromaterapií, a jak toho můžete prakticky využít.

Ve druhé části přednášky se spolu podíváme na 13 archetypů (proč jich je 13 se dozvíte v přednášce nebo v e-booku) symbolizovaných jednotlivými znameními zvěrokruhu, na jejich vládnoucí planety, u kterých si řekneme i něco k mytologii. Povíme si, jak se vliv každého znamení / planety projevuje v přírodě, jaké rostliny, koření, plody, esenciální oleje k danému znamení / planetě přiřazujeme, a jak můžeme prakticky využít v životě jejich energii.

Velice doporučuji zakoupení e-booku Astrologie rostlin, obsahuje velké množství informací, které se nevešly do přednášky. Mimo jiné například to, jak sklízet a sbírat rostliny v rytmu dnů v týdnu, jaké další rostliny, plody, esenciální oleje, koření jsou vhodné pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, jak konkrétně používat znalosti o souvislostech mezi rostlinami a planetami, v čem nás rostliny mohou podpořit.

Povídání trvá cca 2 hodiny, následuje diskuze s dotazy.

Máte-li zájem o uspořádání přednášky,

kontaktujte mne.