Chcete si objednat e-book s výukovými materiály z této přednášky? 

Neváhejte a napište si o něj!

Pojďte spolu se mnou nahlédnout na fascinující souvislosti mezi děním na nebi a děním na Zemi. Tentokrát se podíváme na vztah mezi rostlinami a nebeskými tělesy.

Vysvětlíme si, proč jsou události na nebi a na Zemi vzájemně propojené a popíšeme si na příkladech, jak to funguje. Řekneme si, co je astrologie a proč je dobré znát svůj horoskop narození, neboli nativ.

Nahlédneme na rostliny jako na inteligentní živé organismy a ukážeme si, jak reagují na pohyb nebeských těles. Zazní jména jako Paracelsus, Samuel Hahnemann, Edward Bach. Ukáži vám, že existuje úzká souvislost mezi astrologií a aromaterapií, a jak toho můžete prakticky využít.

Ve druhé části přednášky se spolu podíváme na 13 archetypů (proč jich je 13 se dozvíte v přednášce nebo v e-booku) symbolizovaných jednotlivými znameními zvěrokruhu, na jejich vládnoucí planety, u kterých si řekneme i něco k mytologii. Povíme si, jak se vliv každého znamení / planety projevuje v přírodě, jaké rostliny, koření, plody, esenciální oleje k danému znamení / planetě přiřazujeme, a jak můžeme prakticky využít v životě jejich energii.

Velice doporučuji zakoupení e-booku Astrologie rostlin, obsahuje velké množství informací, které se nevešly do přednášky. Mimo jiné například to, jak sklízet a sbírat rostliny v rytmu dnů v týdnu, jaké další rostliny, plody, esenciální oleje, koření jsou vhodné pro jednotlivá znamení zvěrokruhu, jak konkrétně používat znalosti o souvislostech mezi rostlinami a planetami, v čem nás rostliny mohou podpořit.

Povídání cca 2 hodiny, následuje diskuze.

Místo konání: Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, hlavní budova Priessnitz, Zrcadlový sál


OBSAH PŘEDNÁŠKY:

A) Astrologie a botanika

B) Vesmír, vibrace, kvanta

C) Astrologie – řeč symbolů

D) Jak ve Vesmíru, tak v rostlinách

E) Signatury – znakový jazyk přírody

F) Astrologie a barvy, astrologie a aromaterapie

G) Vesmír a jeho rostliny – 12 znamení / planet + Lilith

H) Jak sklízet a sbírat v rytmu dnů v týdnu

I) Jak využít energii planet s pomocí rostlin? / Jak využít znalosti o souvislostech mezi rostlinami a planetami?