AROMATERAPIE

Jako žena Býk jsem silně spojena s přírodou a ráda si vychutnávám bytí zde na zemi všemi svými smysly. Miluji přirozenou vůni květin, lesa, dobrého jídla… Aromaterapii jsem objevila a začala do ní pronikat přibližně ve stejné době, kdy jsem se naplno ponořila do astrologie. Jsem velmi senzitivní člověk, je mi blízké vše, co pochází z čisté přírody a vzniklo s úctou a pokorou k darům, které nám naše planeta poskytuje.

Hledala jsem, které produkty na trhu by mi nejlépe vyhovovaly, až jsem objevila českou firmu BEWIT. Je mi sympatická jak jejich filozofie, český původ, ale zejména kvalita produktů, které nabízí. Dosud jsem na vlastní kůži vyzkoušela a otestovala přibližně 130 jejich produktů a mohu tak s čistým svědomím a s otevřeným srdcem sortiment této firmy doporučit.

Ryze česká firma BEWIT, za kterou stojí její zakladatel Ing. Jiří Černota, se specializuje na výrobu esenciálních olejů certifikované terapeutické kvality a dalších 100% přírodních produktů. Všechny produkty vyvíjí a testuje ve vlastní laboratoři, a to pouze ze surovin od prověřených dodavatelů. Společnost BEWIT (= be with love) stojí na etických základech, vždy prosazuje a usiluje o maximálně ohleduplný přístup k životnímu prostředí a nabízí pouze přírodní výrobky bez syntetických aditiv.

Můžeme mít pocit, že úkolem vůní je především zvyšovat náš estetický požitek. Naši předkové však už od starověku dobře věděli, že vonné esence mají účinky, které nás mohou v hloubce naší duše ovlivňovat a proměňovat. Čisté esenciální oleje nejvyšší kvality, takové, které pocházejí z vhodně pěstovaných a sklízených rostlin a jsou šetrně získávány parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují totiž  mnohonásobně více účinných látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách.

Silice nebo také éterické či esenciální oleje, olea aetherea, jsou rostlinnou mízou. Je v nich uloženo to nejcennější, co příroda může nabídnout.

Z většiny léčivých bylin lze získat esenciální olej. Koncentrace účinných látek v oleji může ale být i 10 000 krát vyšší než v samotné bylině. Proto jsou esenciální oleje tak účinné. Na rozdíl od chemických léků či součástí běžné kosmetiky, jsou jejich negativní či nežádoucí účinky při správném použití výjimkou a jsou velmi prospěšné pro ty, kdo chtějí podporovat či znovuobnovit své přirozené zdraví. Někteří uživatelé byli pozitivními výsledky spojenými s užíváním esenciálních olejů tak překvapeni, že hovoří o „zázraku“.

Esenciální oleje jsou vysoce koncentrované sloučeniny někdy i stovek látek. Všechny tyto složky přispívají k automatickému působení oleje na náš organismus. Na výrobu jednoho kilogramu některých olejů je potřeba i několika tun vstupní suroviny (růže, meduňky, vanilky aj.).

Kvalitu esenciálního oleje ovlivňuje mnoho faktorů. Velmi podstatná je kvalita půdy, vzduchu a vody při pěstování rostlin, a také způsob pěstování. Pokud chcete využít jejich magickou sílu, vždy se musíte zajímat o jejich původ. Odborníci udávají, že jen malá část z celkové produkce vonných olejů jsou pravé esence, bez syntetických aditiv a modifikací, a dosahují tak úrovně terapeutické třídy.

Při vdechnutí esenciálních olejů je lze už po několika sekundách identifikovat v krvi. Mnohé pak mohou překonat hematoencefalickou bariéru našeho mozku a působit tak na jeho centrální části. Mohou ovlivňovat také naše myšlení i cítění, a tím vlastně následně všechny procesy našeho organismu. Změna myšlení je počátkem každé následné změny.

Mnozí odborníci považují esenciální oleje za chybějící součást moderní medicíny. Nacházejí své uplatnění rovněž při výrobě kosmetiky, přípravků pro očistu domácnosti nebo jako repelenty. Pracujeme-li s esenciálními oleji vědomě, mohou nás podpořit v našich záměrech.

ASTROLOGIE  A  AROMATERAPIE

Každé znamení zvěrokruhu představuje určitou základní psychologickou charakteristiku, životní princip.

Pokud se z různých důvodů nemůže tento princip plně projevit, je možné takový deficit jemně podpořit a vyrovnávat právě pomocí aromaterapie.

Pomocí ASTROLOGIE je možné NALÉZT PŘÍČINU PROBLÉMU („diagnostika“), pomocí AROMATERAPIE můžeme HARMONIZOVAT A NAVOZOVAT ROVNOVÁHU (úroveň „léčebná“).

PŘÍRODNÍ ESENCIÁLNÍ OLEJE PŘI SPRÁVNÉ VOLBĚ A SPRÁVNÉM ZPŮSOBU UŽITÍ NAPOMÁHAJÍ PSYCHICKÉ HARMONIZACI OSOBNOSTI.

Každá planeta, každé znamení v našem horoskopu, mohou být posíleny různými způsoby, včetně použití esenciálních olejů.

Znalost vzájemných vztahů mezi esenciálními oleji a znameními zvěrokruhu a planetami vám může být nápomocná při řešení zdravotních, vztahových, finančních či jiných problémů, které jsou znázorněny oslabeným postavením planet ve vašem nativním či aktuálním horoskopu

Pokud toužíte po tom na vlastní kůži vyzkoušet blahodárné účinky špičkových produktů firmy BEWIT, doporučuji vám se bezplatně a nezávazně registrovat na stránkách společnosti.

Co tím získáte? Okamžitě můžete čerpat akce pro registrované uživatele, tj. 50% slevu na vybrané produkty měsíce a akci 1+1 zdarma, která je každý týden na vybrané produkty z nabídky. Zároveň při výročí vaší registrace a narozeninách dostáváte 50% slevu na stovky unikátních směsí esenciálních olejů. Samozřejmostí jsou i další mimořádné akce v průběhu celého roku.

Zde se můžete přihlásit, abyste mohli využívat akce a slevy:

https://mybewit.com/r/astrologierostlin

Kompletní nabídku produktů Bewit naleznete zde:

https://bewit.love/?i=astrologierostlin

Zde můžete shlédnout krátké video popisující proces výroby produktů BEWIT:

https://www.youtube.com/watch?v=HfSmhVe0ZLs

S VÝBĚREM PRO VÁS VHODNÉHO ESENCIÁLNÍHO OLEJE VÁM VELMI RÁDA POMOHU, NEVÁHEJTE SE NA MNE OBRÁTIT.